Warning: Use of undefined constant ‘14’ - assumed '‘14’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pl/wp-content/themes/kopytko/single.php on line 4
Kopytko Mamuta Eleganckie buty dziecięce Sklep Warszawa
Kopytko Mamuta Eleganckie buty dziecięce Sklep Warszawa

HISTORIA Z HAPPY ENDEM

Zatrzymaj się na chwilę… to będzie historia z happy endem.

To jest Tomek – nasz nowy bohater. Mały chłopiec, który 2 lata temu trafił do S.O.S. Wiosek Dziecięcych. Przedtem stracił mamę i opiekował się, zupełnie jak dorosły facet, dwiema młodszymi siostrami. Czy wiecie, że nie przestał tego robić nawet wtedy, kiedy trafił do rodziny zastępczej? Pewnego dnia jego nowa mama powiedziała mu coś, co go zaskoczyło: „Ty też jesteś dzieckiem”.

 

MIŁOŚĆ NIE ZNA CENY

A teraz spójrz proszę na swoje dziecko i poczuj, jak wiele mu dajesz. Bez względu na to, jak bardzo niedoskonałymi rodzicami czasem się czujemy, jesteśmy nimi i nie ulega najmniejszej wątpliwości, że kochamy nasze dzieci.

 

Kilka dni temu otrzymaliśmy list z podziękowaniami od mamy Tomka. Jego treść niezmiernie nas wzruszyła. Jesteśmy strasznie dumni, że dzięki akcji zorganizowanej przez Monikę Rebelak, redaktor naczelną portalu Obcasy.pl mieliśmy okazję podarować Wioskom Dziecięcym 60 par butów. Jedna z nich trafiła do Tomka.

Trzymaj się dzielnie i zdobywaj świat mały! Niech od dziś, leży u Twoich małych stóp.

Kopytko sekunduje Ci z całego serca!

Zapraszamy do naszego sklepu

ul. Boya-Żeleńskiego 2
00-621 Warszawa

Zostaliśmy uznani za dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami, dowiedz się więcej

Zobacz na mapie

+48 570 290 873

biuro@kopytkomamuta.pl